Gewiss Fémlemez ajtó - Cvx 160E - 600X600 - IP55
Bruttó 63 625 Ft
GW47141
A CVX 160 E felületre szerelhető elosztótáblák sorozata 160 A-ig terjedő változatokat tartalmaz, és lehetővé teszi a specifikus igényeknek megfelelő konfigurációk létrehozását, 72-192 modul férőhely kapacitással, a megfelelő 150 mm vagy 200 mm furat távolságú telepítőkészlet segítségével.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A CVX 160 E felületre szerelhető elosztótáblák sorozata 160 A-ig terjedő változatokat tartalmaz, és lehetővé teszi a specifikus igényeknek megfelelő konfigurációk létrehozását, 72-192 modul férőhely kapacitással, a megfelelő 150 mm vagy 200 mm furat távolságú telepítőkészlet segítségével.
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 600 mm |
| Mélység | 34 mm |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Anyag | Acél |
| Modell | Zárható ajtó |
| Felületi kikészítés | Porlakk bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×