Gewiss Falra szerelhető szerelvénydoboz one díszítőkeretekhez - Olasz szabvány szerinti, 4 férőhelyes - Fehér - CHORUSMART
Bruttó 2 473 Ft
GW16744
Szerelési tartozékok széles választéka a Chorusmart termékcsalád moduláris eszközeihez és díszítőkereteihez Vízmentes díszítőkeretek ergonómikus védőmembránnal és 2-4 férőhellyel. Önálló díszítőkeretek profilok és panelek számára. Szabadon álló és felületre szerelhető panelek. Felületre szerelhető kötődobozok és vízmentes elosztószekrények. Szerelőkeretek téglalap, kerek és négyzet alakú szerelvénydobozokhoz szabványos és intelligens rendszerekhez egyaránt. Süllyesztett 2-7 férőhelyes kapcsolódoboz védőfedelek a festési és falfelület kezelési munkákhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Szerelési tartozékok széles választéka a Chorusmart termékcsalád moduláris eszközeihez és díszítőkereteihez Vízmentes díszítőkeretek ergonómikus védőmembránnal és 2-4 férőhellyel.
Önálló díszítőkeretek profilok és panelek számára.
Szabadon álló és felületre szerelhető panelek.
Felületre szerelhető kötődobozok és vízmentes elosztószekrények.
Szerelőkeretek téglalap, kerek és négyzet alakú szerelvénydobozokhoz szabványos és intelligens rendszerekhez egyaránt.
Süllyesztett 2-7 férőhelyes kapcsolódoboz védőfedelek a festési és falfelület kezelési munkákhoz.
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 46 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Igen |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9003 |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 4 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Elrendezési mód | Felületre szerelt doboz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×