Gewiss Elosztószekr. - Német szabvány - (12X2)24M- IP65 - Sorkapocs ÉS cserélhető szerelőperemek - Füstszínű átlátszó ajtóval
Speciális nemzeti szabványoknak megfelelő elosztószekrények és elosztótáblák sorozata: A 40CD francia szabványú elosztószekrények (IP30) sorozata tartalmazza a VDI Multimédia Elosztószekrényt (1-es, 2-es, 3-as besorolás). A 40CDK német szabványú vízmentes elosztószekrények IP65 védelemmel, a vezetékek gyors bekötését segítő kerettel rendelkező elosztószekrények, a 40CDe elosztószekrények IP40 védelemmel rendelkező lakossági alkalmazásra szánt elosztószekrények, amelyek alkalmasak a falak felületére szerelésre, és a téglafalakba vagy gipszkarton falakba süllyesztésre egyaránt. A választékot a spanyol szabványú 40CDe - IP40 védelemmel rendelkező elosztószekrények egészítik ki, amelyek füstszínű átlátszó ajtóval elérhetőek.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Magasság | 298 mm |
| Szélesség | 420 mm |
| Mélység | 140 mm |
| RAL-szám | 7035 |
| Modulszélességek száma | 12 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Halogénmentes (égésgátló) | false |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Bevágással |
Legújabb termékeink