Gewiss Domo center ajtó ÉS 2 panel tükrösített felület M: 1500
Bruttó 508 459 Ft
GWN1101CP
A DOMO CENTER a háztartási elektromos rendszereket bútorzattá alakítja: Modern kivitelezése segítségével a környezethez illeszkedve központosítja és ésszerűsíti a meglévő szolgáltatásokat a hagyományostól a legfejlettebbig, egyetlen pontban, akár 320 modul férőhellyel. Akár jellegzetes, teljes tükrös felületű változatban is elérhető.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A DOMO CENTER a háztartási elektromos rendszereket bútorzattá alakítja: Modern kivitelezése segítségével a környezethez illeszkedve központosítja és ésszerűsíti a meglévő szolgáltatásokat a hagyományostól a legfejlettebbig, egyetlen pontban, akár 320 modul férőhellyel. Akár jellegzetes, teljes tükrös felületű változatban is elérhető.
| Szélesség | 642 mm |
| Magasság | 1494 mm |
| Mélység | 18.5 mm |
| Szín | Egyéb |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Anyag | Üveg |
| Modell | Stopajtó |
| Felületi kikészítés | Egyéb |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×