Forma 2 burkolat vízszintes gyűjtősinekhez, W=300mm, D=400mm
| Beépített készülék | vízszintes gyűjtősín |
| Magasság | 150 mm |
| Szekrény/mező leírás | duct - szélesség 300 mm, mélység 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P váz készlet |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szigetelési tartozék |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedél |
| Nettó súly | 1.62 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Függoleges modulok (50 mm) száma | 3 |
| Fülke felosztási forma | 2-es forma |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×