Forma 3 vízszintes elválasztás
| Magasság | 2 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm, mélység 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P váz készlet |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szigetelési tartozék |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | partíció |
| Nettó súly | 2.58 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Telepítési irány | vízszintes |
| Fülke felosztási forma | 3 forma |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×