Forma 2 burkolat 4000A vízszintes gyűjtősinekhez W800 D600
| Termék rendeltetési helye | 600 mm mély kerethez |
| Magasság | 200 mm |
| Szekrény/mező leírás | 4000 A cella - szélesség 800 mm, mélység 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szigetelési tartozék |
| Felületkezelés | porszórt |
| Termék vagy alkatrész típusa | partíció |
| Társított szekrény típusa | 4000 A cella |
| Nettó súly | 4.52 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szekrény/mező szélesség (mm) | 800 mm |
| Fülke felosztási forma | 2-es forma |
| Szekrénymélység | 600 mm |
| Termék specifikus alkalmazás | vízszintes gyűjtősínek megosztása |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×