Földelő fonat L150mm 6mm2 D6
| Átmérő | 7 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial |
| Termék vagy alkatrész típusa | földelőfonat |
| Készülék összetétel | 1 konzol a tető központi rögzítéséhez |
| Anyag | ónozott réz |
| Névleges keresztmetszet | 6 mm² |
| Rögzítési mód | a hátlemezeken - földelőcsatlakozáson elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Hossz | 150 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×