Földelővezeték L160mm 6mm2 D8,3
| Átmérő | 8.3 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial |
| Termék vagy alkatrész típusa | föld és nulla csatlakozó |
| Készülék összetétel | 1 ólom |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) Zöld és sárga esetén tokozás |
| Névleges keresztmetszet | 6 mm² |
| Rögzítési mód | a hátlemezeken - földelőcsatlakozáson elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 10 mm |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×