Fiber optic adaptor for Managed Switch - 10/100 BASE - TX/RJ45
| Magasság | 14 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-60 °C |
| Termékválaszték | Modicon |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | RJ45 aljzat / PC csatlakozókábel adapter |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozékok |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Ethernet port | 10/100BASE-TX |
| Szélesség | 14 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Termék kompatibilitása | MCSESM switch |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | adapter |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | RJ45 csatlakozó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×