Fiber optic adaptor for Managed Switch - 10/100 BASE - LX
| Magasság | 18 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-60 °C |
| Termékválaszték | Modicon |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | száloptikás adapter |
| Átvitel módja | többmódú 50/125 µm |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozékok |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Ethernet port | 10/100BASE-LX |
| Szélesség | 20 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Termék kompatibilitása | MCSESM switch |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | száloptikás adapter |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | LC connector port |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×