Biztonsági rács
| Termékcsalád kompatibilitása | ClimaSys ClimaSys DT ventilátor doboz rács és szűrő nélkül |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | termikus menedzsment tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | hátsó tartó |
| Termék neve | ClimaSys DT |
| Készülék összetétel | 1 védőrács |
| Anyag | acél |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Szerelési hely | axiális motor hátoldala |
| Szélesség | külső: 80 mm |
| Magasság | külső: 80 mm |
| Átmérő | 78 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | szekrény-ventilátor motorhoz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×