Belső Teli Kábeltérajtó W150
| Magasság | 2000 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Felületkezelés | textured |
| Termék vagy alkatrész típusa | szélessávú csatlakozó |
| Nettó súly | 5.76 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×