Belső ajtó PLA szekrényhez (1250*500)
Ez a termék a Schneider Electric Thalassa PLA termékcsaládjába tartozó szekrényhez egy strapabíró alumíniumból készült belső ajtó.
| Reteszek száma | 2 |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó |
| Készülék összetétel | 1 ajtók |
| Zárolási típus | zár, 5 mm-es dupla rudas |
| Ajtónyitási oldal | bal (110 °) |
| Mélység | rendelkezésre álló mélység a tokozat ajtaja között: 30 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | mellső oldal |
| Szélesség | 398 mm |
| Magasság | 1148 mm |
| Anyag | alumínium |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Ajtó típusa | belső sima |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×