Belső ajtó (2000*1000)
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SF 5G |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó |
| Készülék összetétel | 1 ajtók |
| Zárolási típus | zár, 3 mm-es dupla rudas |
| Ajtónyitási oldal | megfordítható |
| Szerelési hely | mellső |
| Magasság | névleges: 2000 mm |
| Anyag | acéllemez |
| Legnagyobb terhelés | 15 kg/m² |
| Ajtó típusa | belső sima |
| Beállítás | mélysége 25 mm-enként állítható |
| Reteszek száma | 2 |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | epoxy-polyester powder |
| Mélység | 19.5 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 1000 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×