Átlátszó fedelű PLS doboz 36x72x23
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| IK védelmi fokozat | IK09 megfelel IEC 62262 |
| Levehető alkatrészek | borítás reteszelő csavar |
| Szabványok | NEMA besorolás 4X |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris hátlap szigetelés |
| Termék neve | Thalassa PLS |
| Készülék összetétel | 1 takarólemez: szekrényen |
| Szekrény névleges magassága | 360 mm |
| Mellső burkolat típusa | magas átlátszó fedél |
| Zárolási típus | hornyos csavar |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Test típusa | egy darabban öntött |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -30-70 °C |
| Szekrény szerelése | falra szerelt |
| IP védettségi szint | IP669 megfelel MSZ EN 60529 |
| Anyag | fedél: polikarbonát + 20% FG |
| Tűzellenállási képesség | 960 °C megfelel IEC 62208 |
| Szín | tartókeret: szürke (RAL 7035) |
| Szekrény névleges mélysége | 230 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Készülék rövid neve | Plug-in bázis |
| Szekrény névleges szélessége | 720 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×