Aluminium kábelbevezető 495x220 m
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Felületkezelés | csiszolt felület |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábel tömítőlemez csatlakozókhoz |
| Vastagság | 3 mm |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Nettó súly | 920 kg |
| Mélység | 220 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény alsó része |
| Szélesség | 495 mm |
| Magasság | 495 mm |
| Anyag | tömítés: polietilén (PE) hab |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×