Kábelbevezető acél FL21 membránhoz
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Felületkezelés | epoxy-polyester powder |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábel tömítőlemez csatlakozókhoz |
| Vastagság | 1.5 mm |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Nettó súly | 550 kg |
| Mélység | 130 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény alsó része |
| Kivágások száma | 1 furat |
| Kivágási méretek | 194 x 62.5 mm |
| Szélesség | 245 mm |
| Magasság | 245 mm |
| Anyag | lemez: acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Kábeltömítés típusa | FL kivágással |
| Szín | lemez: szürke (RAL 7035) |
| Szekrény névleges mélysége | 200 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Szekrény névleges szélessége | 300 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | FL21 membránokhoz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×