Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Interfész modul, HtL enkóder, ATV900 frekvenciaváltóhoz VW3A3424
Bruttó 93 708 Ft
VW3A3424
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Interfész modul, HtL enkóder, ATV900 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Interfész modul, HtL enkóder, ATV900 frekvenciaváltóhoz
| Maximum cable distance between devices | 500 m |
| Termékválaszték | Altivar |
| Csatlakozó típusa | 1 levehető rugós csatlakozó |
| Termék vagy alkatrész típusa | enkóder szett |
| Nettó súly | 0.15 kg |
| Enkóder típusa | magas küszöb logika (HTL) |
| Maximum supply current | 0.2 A -12 V DC elkülönítetlen |
| Védelem típusa | rövidzárlat elleni védelem |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Process ATV900 |
| Bemeneti jel | push-pull differenciál: A/AB/B |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 12 V DC elkülönítetlen |
| Maximális üzemelési frekvencia | 300 kHz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×