Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Interfész modul, analóg enkóder, ATV340-900 frekvenciaváltókhoz VW3A3422
Bruttó 93 708 Ft
VW3A3422
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Interfész modul, analóg enkóder, ATV340-900 frekvenciaváltókhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, Interfész modul, analóg enkóder, ATV340-900 frekvenciaváltókhoz
| Csatlakozó típusa | 1 SUB-D 15 csatlakozóhüvely |
| Termék vagy alkatrész típusa | analóg bemeneti kártya |
| Nettó súly | 0.15 kg |
| Maximum supply current | 0.25 A -5 V DC elkülönítetlen |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Process ATV600 |
| Bemeneti jel | Adat+, Adat-, Sin, RefSin, Cos, RefCos, Hőm+, Hőm- |
| Maximális üzemelési frekvencia | 100 kHz |
| Maximum cable distance between devices | 100 m |
| Termékválaszték | Altivar |
| Enkóder típusa | SinCos Hiperface |
| Védelem típusa | túlterhelés elleni védelem (hővédelem) |
| Kimeneti jel | Adat+, Adat- |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 5 V DC elkülönítetlen (feszültség határértékek: 4.75-5.25 V) |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×