Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékvezérlő egység ATV900 frekvenciaváltóhoz, 1 Ohm, 200kW, IP20, 400VAC VW3A7101
Bruttó 1 405 599 Ft
VW3A7101
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékvezérlő egység ATV900 frekvenciaváltóhoz, 1 Ohm, 200kW, IP20, 400VAC
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékvezérlő egység ATV900 frekvenciaváltóhoz, 1 Ohm, 200kW, IP20, 400VAC
| Termikus veszteségek | 550 W |
| Minimális csatlakoztatandó ellenállási érték | 1.05 Ohm |
| Állandó fékezési teljesítmény | 200 kW -400 V (hibaállapot esetén) |
| Nettó súly | 30 kg |
| Maximális DC busz feszültség | 850 V |
| Terhelési tényező | 0.05 esetén 420 kW hibaállapot esetén |
| Termékkompatibilitás | ATV61HC25N4 |
| Üzemi magasság | 2000 m |
| Kapcsolási küszöb | 785 V DC +/- 1% |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar 61 Plus |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -10-50 °C |
| Hűtőlevegő mennyiség | 100 m3/h |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Rezgési ellenállás | 0.33 gn |
| Maximális fékezési teljesítmény | 420 kW |
| Szennyezettségi fok | 2 megfelel EN 50178 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Működési helyzet | függőleges |
| Védelem típusa | belső 2 A álltal termikus szonda |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×