Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékvezérlő egység ATV900 frekvenciaváltóhoz, 1,4 Ohm, 60kW, IP20, 230VAC VW3A7106
Bruttó 1 405 599 Ft
VW3A7106
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékvezérlő egység ATV900 frekvenciaváltóhoz, 1,4 Ohm, 60kW, IP20, 230VAC
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékvezérlő egység ATV900 frekvenciaváltóhoz, 1,4 Ohm, 60kW, IP20, 230VAC
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések 3S2 osztály megfelel IEC 60721-3-3 |
| Magasság | 658 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -10-50 °C |
| Termikus veszteségek | 400 W |
| Minimális csatlakoztatandó ellenállási érték | 1.4 Ohm |
| Hűtőlevegő mennyiség | 166 m3/h |
| Állandó fékezési teljesítmény | 60 kW (hibaállapot esetén) |
| Nettó súly | 15.5 kg |
| Maximális DC busz feszültség | 450 V |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Maximális fékezési teljesítmény | 80 kW |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Terhelési tényező | 0.05 esetén 150 kW hibaállapot esetén |
| Termékkompatibilitás | frekvenciaváltó ATV950 without braking chopper 55 kW 200...480 V |
| Üzemi magasság | <= 1000 m nélkül |
| Működési helyzet | függőleges +/- 10 fok |
| Kapcsolási küszöb | 395 V DC +/- 1 % |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Process ATV900 |
| Szélesség | 216 mm |
| Mélység | 303 mm |
| Védelem típusa | belső 2 A álltal termikus szonda |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×