Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV900 frekvenciaváltóhoz, 2,5 Ohm, 3,2kW, IP23 VW3A7737
Bruttó 630 711 Ft
VW3A7737
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV900 frekvenciaváltóhoz, 2,5 Ohm, 3,2kW, IP23
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV900 frekvenciaváltóhoz, 2,5 Ohm, 3,2kW, IP23
| Ohmos érték | 2.5 Ohm |
| Magasság | 485 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 24 Veff DC |
| Védelem típusa | 3. felharmonikus feszültséghiány/100% állórész földelési hiba -120 °C |
| Termék vagy alkatrész típusa | fékező ellenállások |
| Nettó súly | 21 kg |
| Villamos csatlakozás | sorkapocs, csatlakozó kapacitás <= 2.5 mm² / AWG 12...AWG10 esetén hőmérsékletvezérlő kapcsoló |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Termékkompatibilitás | frekvenciaváltó ATV950 kihúzható 110 kW 380...480 V világítási ciklus |
| Terhelési ciklus | világítási ciklus (nagy igénybevétel) <0.8 s braking with 150 % braking torque for a 40 s cycle |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Process ATV900 |
| Szélesség | 540 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Átlagos rendelkezésre álló teljesítmény | 3.2 kW -50 °C |
| IP védettségi fok | IP23 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×