Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás, 68Ohm, 32W, ATV12 frekvenciaváltóhoz VW3A7724
Bruttó 59 106 Ft
VW3A7724
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás, 68Ohm, 32W, ATV12 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás, 68Ohm, 32W, ATV12 frekvenciaváltóhoz
| Ohmos érték | 68 Ohm |
| Magasság | 170 mm |
| Termékválaszték | Altivar |
| Termékkompatibilitás | ATV12HU22M2 |
| Nettó súly | 0.62 kg |
| IP védettségi szint | IP04 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar 12 |
| Szélesség | 60 mm |
| Mélység | 30 mm |
| Átlagos rendelkezésre álló teljesítmény | 28 W -50 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×