Schneider Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV340-900 frekvenciaváltóhoz, 60 Ohm, 3,4kW, IP20 VW3A7751
Bruttó 221 614 Ft
VW3A7751
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV340-900 frekvenciaváltóhoz, 60 Ohm, 3,4kW, IP20
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Altivar frekvenciaváltó kiegészítő, fékellenállás ATV340-900 frekvenciaváltóhoz, 60 Ohm, 3,4kW, IP20
| Ohmos érték | 60 Ohm |
| Magasság | 570 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 24 Veff DC |
| Védelem típusa | 3. felharmonikus feszültséghiány/100% állórész földelési hiba -120 °C |
| Termék vagy alkatrész típusa | fékező ellenállások |
| Nettó súly | 8.3 kg |
| Villamos csatlakozás | sorkapocs, csatlakozó kapacitás <= 10 mm² / AWG 8...250 kcmil esetén hajtás |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Termékkompatibilitás | frekvenciaváltó ATV950 kihúzható 5.5 kW 380...480 V nagy terhelésű ciklus |
| Terhelési ciklus | nagy terhelésű ciklus (nagy igénybevétel) <54 s braking with 100 % braking torque for a 120 s cycle |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Process ATV600 |
| Szélesség | 390 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Átlagos rendelkezésre álló teljesítmény | 2.9 kW -50 °C |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×