Schneider Altivar BMP szinkronmotor, 2,2 kW, 3f, 480 VAC, IP65, Altivar Machine 320 frekvenciaváltóhoz BMP1402C3NA2A
Bruttó 689 507 Ft
BMP1402C3NA2A
Altivar BMP szinkronmotor, 2,2 kW, 3f, 480 VAC, IP65, Altivar Machine 320 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric BMP1402C3NA2A szinkronmotor egy 2,2 kW teljesítményű, háromfázisú (3f) motor, amely 480 VAC névleges feszültséggel működik, és IP65 védettséggel rendelkezik, amely biztosítja a por és a vízsugár elleni védelmet. Az Altivar Machine 320 frekvenciaváltóval való kompatibilitásának köszönhetően alkalmas nagyobb teljesítményű ipari alkalmazásokhoz, például ipari robotokhoz, csomagolóberendezésekhez és logisztikai automatizált rendszerekhez. A szinkronmotor állandó fordulatszámot biztosít, ami kiemelten fontos olyan alkalmazásokban, ahol precíz és energiahatékony működés szükséges.
| Termékkompatibilitás | frekvenciaváltó ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Maximális mechanikai sebesség | 3600 rpm |
| Szerelőlyukak körátmérője | 165-165 mm |
| Maximális radiális erő Fr | 2240 N -1000 rpm |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 32 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 5 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Gallér központ mélysége | 3.5 mm |
| Tartó fék | nincs |
| Termék vagy alkatrész típusa | Syscon távirányítás |
| Tengelyhossz | 50 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 192 mm |
| Maximális áram Irms | 8.3 A ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Nettó súly | 12 kg |
| Gallér központ átmérője | 130 mm |
| Állórész-induktivitás | 15.52 mH RJ45 fejhez -40 °C |
| Motor perem mérete | 140 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 2200 W ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Billentyű szélesség | 8 mm |
| Tengelyátmérő | 24 mm |
| Minimum operating frequency | 13 Hz ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Szerelőlyukak átmérője | 11 mm |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Maximális üzemelési frekvencia | 300 Hz ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| IP védettségi szint | IP65 szabványos slave-ek |
| Tengelyvég | ékelt |
| Névleges sebesség | 1500 rpm ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Elektromos csatlakozás | forgatható merőleges csatlakozók |
| Állórész-ellenállás | 1.24 Ohm -40 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar Machine ATV320 |
| Nominal operating frequency | 125 Hz ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Névleges nyomaték | 14.01 N.m ATV32 -2.2 kW 400 V három fázis |
| Készülék rövid neve | BMXEHC |
| Nyomatékállandó | 2.9 N.m/A -40 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×