Schneider Altivar BMP szinkronmotor, 0,55 kW, 1f, 230 VAC, IP65, Altivar Machine 320 frekvenciaváltóhoz BMP0702R3NA2A
Bruttó 194 084 Ft
BMP0702R3NA2A
Altivar BMP szinkronmotor, 0,55 kW, 1f, 230 VAC, IP65, Altivar Machine 320 frekvenciaváltóhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric BMP0702R3NA2A szinkronmotor egy 0,55 kW teljesítményű, egyfázisú (1f) motor, amely 230 VAC névleges feszültséggel működik, és IP65 védettségi szinttel rendelkezik, amely biztosítja a por és a vízsugár elleni védelmet. Az Altivar Machine 320 frekvenciaváltóval kompatibilis, így kis- és közepes méretű gyártóberendezések, precíziós gépek, szivattyúk, kompresszorok és szállítószalagok meghajtására is alkalmas. A szinkronmotor kiváló hatásfokot biztosít, mivel fordulatszáma mindig állandó marad, így megbízható és energiatakarékos megoldást kínál az ipari automatizálásban.
| Termékkompatibilitás | frekvenciaváltó ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Maximális mechanikai sebesség | 3600 rpm |
| Szerelőlyukak körátmérője | 75-82 mm |
| Maximális radiális erő Fr | 710 N -1000 rpm |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 1.13 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 5 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Tartó fék | nincs |
| Termék vagy alkatrész típusa | Syscon távirányítás |
| Tengelyhossz | 23 mm |
| Fázisok hálózatszáma | egyfázisú |
| Hosszúság | 154 mm |
| Maximális áram Irms | 5.6 A ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Nettó súly | 1.8 kg |
| Gallér központ átmérője | 60 mm |
| Állórész-induktivitás | 6.45 mH RJ45 fejhez -40 °C |
| Motor perem mérete | 70 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 230 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 550 W ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Billentyű szélesség | 4 mm |
| Tengelyátmérő | 11 mm |
| Minimum operating frequency | 25 Hz ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Maximális üzemelési frekvencia | 300 Hz ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| IP védettségi szint | IP65 szabványos slave-ek |
| Tengelyvég | ékelt |
| Névleges sebesség | 3000 rpm ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Elektromos csatlakozás | forgatható merőleges csatlakozók |
| Állórész-ellenállás | 2.19 Ohm -40 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Altivar 38 |
| Nominal operating frequency | 250 Hz ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Névleges nyomaték | 1.75 N.m ATV32 -0.55 kW 200 V egyfázisú |
| Készülék rövid neve | BMXEHC |
| Nyomatékállandó | 0.84 N.m/A -40 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×