Állítható membrán tömszelence 70x3mm
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) |
| Termék vagy alkatrész típusa | állítható kúpos bemenet |
| Készülék összetétel | 1 tömszelence lemez tartó |
| Nettó súly | 0.025 kg |
| Fúrási átmérő | 63 mm |
| Szerelési támogatás | ajtó |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Kábel külső átmérője | 28-60 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×