Akril ablak IP55 400x500 mm
| Kulcs száma | 2233X |
| Reteszek száma | 1 |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Anyag | átlátszó zöld akril butadién sztirol + polikarbonát |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó/ablak kontakt |
| Készülék összetétel | 2 forgópánt |
| Zárolási típus | bezárás retesszel |
| A telepítés típusa | beltéri telepítés |
| Mélység | 77 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | telepítés ajtóra vagy panelre |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 400 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×