Schneider Electric ACTI9 gyűjtősín véglezáró - 40 darabos készlet
| Magasság | 30 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Acti 9 fésűs gyűjtősín |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szigetelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | fésűs gyűjtősín véglezáró |
| Nettó súly | 120 g |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Pólusok megnevezése | 1P+N |
| Mennyiség készletenként | 40 darabos készlet |
| Szín | sárga |
| Szélesség | 170 mm |
| Mélység | 80 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×