A Schneider Electric ACTI9 Véglezáró fésűs gyűjtősínhez, 3P-N kivitelben. A készlet 40db véglezárót tartalmaz
| Célország | Macedónia |
| Magasság | 35 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Acti 9 fésűs gyűjtősín |
| Pólusok megnevezése | 3P+N |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szigetelési tartozék |
| Mennyiség készletenként | 40 darabos készlet |
| Termék vagy alkatrész típusa | fésűs gyűjtősín véglezáró |
| Szín | sárga |
| Szélesség | 180 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Nettó súly | 160 g |
| Termékcsalád | Acti9 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×