Schneider Electric ACTI9 Távtartó 9mm szélességgel
| Magasság | 85 mm |
| Termékválaszték | Librio |
| Termékcsalád kompatibilitása | Acti 9 Acti 9 iCT+ |
| 9 mm-es osztások | 1 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | távtartó |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Szerelési hely | sín |
| Szerelési mód | klipszes |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér |
| Szélesség | 9 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Mélység | 62 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×