Schneider Electric ACTI9 Távtartó, 9mm, iC60 iID iCT (5db)
| Magasság | 85 mm |
| Termékválaszték | Reflex iC60 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Acti 9 Acti9 iC60 |
| 9 mm-es osztások | 1 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | távtartó |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Szerelési hely | sín |
| Szerelési mód | klipszes |
| Kompatibilitási kód | Acti 9 |
| Mennyiség készletenként | 5 darabos készlet |
| Szín | fehér |
| Szélesség | 9 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 62 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×