A Schneider Electric ACTI9 Kisfeszültségű relé 10MA-10 VCC5 A - 25 egy olyan elektromechanikus relé, amely vezérlőjel továbbítására használható egy áramkörről egy másikra.
| Vezérlőkör feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
| Betáplálási tartási teljesítmény | 2,5 VA |
| Szabványok | IEC 529 A,B,C,D csoport |
| Csatlakozások - terminálok | alagút típusú terminálok |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| 9 mm-es osztások | 2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | relé |
| Termék neve | Acti 9 iRC |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Jelérzékelők összeállítása | 1 C/O |
| Tápellátási teljesítmény | 5 VA |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 4000 V |
| Rendelkezésre álló funkció | Az alacsony feszültségű rendszert alapul véve az LV áramkörök működtetése |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Elektromos élettartam | 100000 ciklus |
| Helyi jelzés | betáp ON: LED (zöld) |
| Le névleges üzemi áram | 2 A -250 V AC |
| Kompatibilitási kód | iRBN |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Készülék alkalmazás | kisteljesítményű elosztás |
| Készülék rövid neve | iRCC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×