Schneider Electric ACTI9 Extra kisfeszültségű relé 5mA - 5 VCA/CC2
| Vezérlőkör feszültség | 12...24 V AC |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| 9 mm-es osztások | 2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | relé |
| Termék neve | Acti 9 iSO |
| Jelérzékelők összeállítása | 1 C/O |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 4000 V |
| Helyi jelzés | LED zöld esetén betáp ON |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Betáplálási tartási teljesítmény | 0,22 W |
| Csatlakozások - terminálok | alagút típusú terminálok |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Tápellátási teljesítmény | 0,11 W |
| Rendelkezésre álló funkció | AD-HOC |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Elektromos élettartam | 100000 ciklus |
| Szín | fehér |
| Le névleges üzemi áram | 5 A -250 V AC |
| Kompatibilitási kód | iRTBT |
| Készülék alkalmazás | Extra kisfeszültségű interfész relé |
| Készülék rövid neve | iRTC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×