Schneider Electric ACTI9 Dugaszolható alap, 18mm, iC60 iID
| Magasság | 177 mm |
| Termékválaszték | iID |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható elektromechanikus relé |
| Szerelési mód | klipszes |
| Pólusok megnevezése | 1P |
| Kompatibilitási kód | iID |
| Mennyiség készletenként | 1 |
| Szín | fehér |
| Szélesség | 19 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 70 mm |
| Készülék rövid neve | Plug-in bázis |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×