A9A15152 – Schneider Electric Acti9 Univerzális Nyomógombtartó. Az A9A15152 Acti9 univerzális nyomógombtartó egy sokoldalú, különböző nyomógombokkal kompatibilis tartókeret, amely biztos és stabil rögzítést tesz lehetővé. Moduláris kialakítása révén egyszerűen szerelhető DIN sínre vagy vezérlőpanelekre, így ideális ipari és épületautomatizálási alkalmazásokhoz.
| Termékválaszték | Harmony XB4R |
| Vezérlőgomb-alkotóelem célállomása | vezérlőegység |
| Rögzítés | 35 x 15 mm szimmetrikus DIN sín |
| Rögzítési mód | csíptetőkkel |
| 9 mm-es osztások | 6 |
| Belső mélység | 60 mm |
| Anyag | vas |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Szerelési hely | szekrény |
| Nyomógomb és irányfény tartozék típusa | DIN sín adapter |
| Kompatibilitási kód | XB4 |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Színárnyalat | fehér |
| Színkód | RAL 9003 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×