4 többszörös tartó 19"
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | konzol |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Magasság | 58 mm |
| Szerelési támogatás | 7.5 mm szimmetrikus DIN sín, mélységben |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | csavarokkal: szekrény szerkezet |
| Mélység | 55.75 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 23 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | Elektronikus alkalmazás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×