4M-os süllyesztett rácsos szerelőlap csat. G rendszer
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 200 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló kábelcsatorna - szélesség 300 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G kábelcsatorna |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Függőleges modulok száma [50 mm] | 4 modul(ok) in 300 mm Szélesálló kábelcsatorna |
| Nettó súly | 0.33 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Anyag | acél |
| Szekrény/mező szélesség | 300 mm PrismaSeT G álló kábelcsatorna 4 12.5 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Szerelőlemez leírás | bemélyedő réselt |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×