3200A csatl. függőleges lapos-10mm vízsz. sín
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | 10 mm-es vízszintes gyűjtősín |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozólemez |
| Termék neve | Linergy BW |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Szabványok | IEC 61439-2, belső szekrény |
| Le névleges üzemi áram | 3200 A |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×