20 SCREW/JOINT 2X10MM LINERGY BS HZ/V BB.
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | Két 10 mm vastag vízszintes / függőleges gyűjtősín |
| Termékválaszték | Linergy |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy BW összekötősín |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőkészlet |
| Termék neve | Linergy BW |
| Nettó súly | 1.54 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 20 darabos készlet |
| Csavarhossz | 30 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×