2 megerősített szerelőlaptartó (600)
| Termék rendeltetési helye | szerelőlaphoz |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | erősített oszloptalp |
| Készülék összetétel | 2 tartók |
| Szerelési hely | szekrényszerkezeten |
| Magasság | 50 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Mélység | névleges: 600 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Kivágások száma | 15 kivágás |
| Szélesség | 75 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×