180º-os zsanér kihajtható rackhez
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | zsanér |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Működési szög | 180 ° |
| Magasság | 38 mm |
| Szerelési támogatás | kihajtható rack |
| Anyag | cink |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Rögzítési mód | csavarokkal: 19”-os lengő polc |
| Mélység | 155 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 140 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | Elektronikus alkalmazás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×