12 síntartó bak 2000-4000 A-es Linergy Evolution
| Termék rendeltetési helye | gyűjtősín |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | wedge |
| Nettó súly | 0.26 kg |
| Le névleges üzemi áram | 4000 A |
| Szélesség | 190 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Cella-készülék csatlakozás | gyűjtősín függőleges |
| Magasság | 150 mm |
| Termékválaszték | Linergy LGYE |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | gyűjtősín tartozék |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 12 darabos készlet |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×