12 db Linergy síntartó végbak
| Magasság | 38 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | Linergy |
| Ajánlat típusa | pótalkatrész |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy LGYE összekötősín |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | gyűjtősín tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | fojtószelep |
| Termék neve | Linergy LGYE |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 12 darabos készlet |
| Szélesség | 41 mm |
| Mélység | 23 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×