100 db alsó tám. hátsó függőleges lapos sínhez
| Termék rendeltetési helye | gyűjtősín |
| Magasság | 25 mm |
| Termékválaszték | Linergy BS |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | gyűjtősín tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | wedge |
| Nettó súly | 3.98 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 100 darabos készlet |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 45.5 mm |
| Mélység | 5 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×