Védőburkolat
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Készülék összetétel | 2 panelek |
| Szerelési hely | DL alváznál |
| Magasság | névleges: 150 mm |
| Anyag | PS (polisztirol) |
| Szekrény névleges méretei | - W: 500 mm |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Vastagság | 2 mm |
| Rögzítési mód | a kábelcsatorna léceire csiptetve |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szélesség | névleges: 500 mm |
| Előlap típusa | teli |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | modulating heat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×