Vázszerkezet, W=650mm, D=600mm
| Mechanikai hibatűrési képesség | szeizmikus teszztek négy pont összege, folyamatos - 2, 4, 8, 12 és 16 kHz megfelel IEC 60068-2-57 |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Szabványok | IEC 62208 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | váz készlet |
| Nettó súly | 24 kg |
| Tartozékok | négy kereszt-tag |
| Mélység | 600 mm |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szélesség | 650 mm |
| Magasság | 2000 mm |
| További információ | egymás mellé vagy egymásnak háttal szerelhető |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×