A Schneider Electric INS52003 a UNICA SYSTEM+ süllyesztődoboz, amely 24 modulos padlódobozokhoz készült, fém kivitelben. Ez a süllyesztődoboz ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol nagyobb kábelezési igények merülnek fel, és több csatlakozót kell elhelyezni egyetlen dobozban. A fém anyag biztosítja a szükséges védelmet és hosszú távú megbízhatóságot. Az INS52003 24 modulos kialakítása nagyobb területek, például ipari létesítmények, irodák vagy adatközpontok számára ideális. A kiváló minőségű fém anyag garantálja a doboz hosszú élettartamát, miközben biztosítja a kábelezés biztonságos és rendezett elhelyezését.
| Magasság | 100-125 mm |
| Kábel installációs rendszer | padlódoboz |
| Termékválaszték | Unica System+ |
| Színárnyalat | semleges |
| Rögzítési mód | köröm |
| Padlódoboz alakja | téglalap alakú |
| Termék vagy alkatrész típusa | Esztrich padló |
| Hosszúság | 376 mm |
| Termékcsalád | Unica |
| Padló jellege | simított betonpadló |
| Anyag | acéllemez |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 376 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×