Schneider UNICA SYSTEM+ Bútorba süllyeszthető (vezeték nélküli) indukciós töltő, antracit INS44010
Bruttó 19 598 Ft
INS44010
UNICA SYSTEM+ Bútorba süllyeszthető (vezeték nélküli) indukciós töltő, antracit
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric INS44010 a UNICA SYSTEM+ bútorba süllyeszthető (vezeték nélküli) indukciós töltő, antracit színben. Ez az indukciós töltő ideális megoldás azok számára, akik gyors és kényelmes töltési lehetőséget keresnek, anélkül, hogy kábelekre lenne szükségük. Az antracit szín elegáns és modern megjelenést biztosít, amely jól illeszkedik az ipari és minimalista stílusú bútorokhoz. Az indukciós töltő lehetővé teszi mobiltelefonok, táblagépek és egyéb kompatibilis eszközök vezeték nélküli töltését, így biztosítva a kényelmes és gyors áramellátást. A bútorba süllyeszthető kialakítás helyet takarít meg és fenntartja a rendezett, esztétikus környezetet.
| Magasság | 63 mm |
| Átmérő | 60 mm |
| Termékválaszték | Unica System+ |
| Terhelés típusa | indukciós |
| Szabványok | Qi:2016 |
| Termék vagy alkatrész típusa | desk unit system |
| Színárnyalat | fekete |
| Szervizdoboz típusa | desk |
| Méret | alkatrész: XS |
| Termékcsalád | Unica |
| Készülék bemutatása | komplett termék |
| Vastagság | 10-50 mm |
| Szerelési mód | süllyesztett szerelés |
| Anyag | fém |
| Szélesség | 84 mm |
| Mélység | 63 mm |
| CMS tel term kieg infó | 2 m power cable |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | fekete |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×